Day: 22 listopada 2022

„Pucybut”!

Daj swoim butom drugie życie! Weź udział w akcji charytatywnej „Pucybut”!
Wystarczy znaleźć w szafie buty, których po prostu nie używamy. Buty powinny być niezniszczone – bez tłustych plam, bez rozdarć, pęknięć i dziur, bez wyraźnych śladów zasolenia oraz bez widocznych zdeformowań, np. wykrzywionych pięt.
Kiedy już wybierzemy obuwie do przekazania, należy przynieść je do świetlicy 3-5. Zebrane buty zostaną dostarczone do warsztatu „Pucybut”, gdzie przejdą renowację, a następnie trafią do potrzebujących. Zbiórka trwa do 30.11.2022 r.

Gorąco zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji!

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WSPÓŁORGANIZUJĄCYCH KSZTAŁCENIE I NAUCZYCIELE ŚWIETLICY

SZKOLNY KONKURS PIEŚNI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ W KLASACH I-III

Dnia 17 listopada 2022 roku w klasach I-III odbył się Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Głównym celem konkursu była popularyzacja pieśni patriotycznych i piosenek o tematyce patriotycznej, umacnianie świadomości narodowej, a także kultywowanie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny oraz ludziach, którzy walczyli o Jej suwerenność. Była to doskonała okazja dla uczniów do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich przed publicznością.  W przeglądzie wzięli udział soliści oraz zespoły wokalne z klas I, II i III. Każdy uczestnik prezentował jeden utwór o treści patriotycznej.
W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 48 uczestników ocenianych przez jury. Nagrodzeni zostali:

W KATEGORII SOLISTÓW:

I m-ce Milena Czochara z kl. 3a

II m-ce Oliwia Smaza z kl. 1b

III m-ce Hubert Araucz z kl. 3c

Wyróżnienie otrzymała Hana Cinkl z kl. 2c

W KATEGORII GRUP WOKALNYCH:

I m-ce grupa wokalna z klasy 3a

II m-ce duet Milena Klimek i Jan Trafiał z kl. 1a

III m-ce klasa 2 a

Wyróżnienie otrzymali Mikołaj Berczuk i Michał Bielec z kl. 3c

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu uzyskanych sukcesów  i zachęcamy do rozwijania swoich muzycznych pasji.

Organizatorzy:

Monika Szymańska