Day: 22 grudnia 2022

Dbamy o tradycje

Jak zwykle przed świętami uczniowie naszej szkoły przygotowali ozdoby i kartki świąteczne z życzeniami i udali się na bolkowski rynek. Tam złożyli mieszkańcom Bolkowa życzenia spokojnych, radosnych i zdrowych świąt. Bolkowianie byli mile zaskoczeni i ze wzruszeniem przyjmowali życzenia od uczniów.

Gwiazdka dla Seniora 2022

Już po raz kolejny w naszej szkole  zorganizowaliśmy akcję „Gwiazdka dla Seniora”. W tym roku naszym celem było obdarowanie upominkami świątecznymi pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Bolkowie. Datki zbierane były do skarbonek, poza tym Szkolne Koło Wolontariatu dwukrotnie przeprowadziło sprzedaż babeczek i galaretek. Dzięki hojności uczniów, rodziców i pracowników szkoły udało nam się zebrać odpowiednią kwotę i zakupić cieplutkie koce oraz świąteczne skrzaty. Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej i Zakładu Opiekuńczo-leczniczego w Bolkowie podarowaliśmy również pyszny miód, za który dziękujemy Państwu Sułkowskim. Mamy nadzieję, że nasze podarunki wywołają uśmiech na twarzach pensjonariuszy.