Day: 17 lutego 2023

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Tuż przed zimowym odpoczynkiem, w czwartek 9 lutego, klasę 4c odwiedzili policjanci z Posterunku Policji w Bolkowie.
   Młodszy aspirant Mariusz Majkut oraz dzielnicowy aspirant Rafał Stańczak przeprowadzili z uczniami rozmowę na temat konsekwencji prawnych negatywnych zachowań dzieci i młodzieży oraz przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych.
   Dziękujemy za odwiedziny i utrwalenie najważniejszych zasad bezpieczeństwa.

Środa pełna atrakcji

W czasie ferii zimowych nie ma czasu na nudę. Nasi uczniowie w środę, 15 lutego uczestniczyli w warsztatach na terenie naszej placówki.
   Na początku wspólnie przygotowali zdrowe śniadanie, a następnie brali udział w zajęciach sportowych. Kolejnym punktem dnia były warsztaty piernikowe. Uczniowie samodzielnie wyrobili ciasto, z którego powstały śliczne piernikowe serca, aniołki. Udekorowane czerwonym lukrem były przepyszną przekąską. Ostatnim zadaniem było usmażenie pysznych naleśników, które razem z borówkami, bananami, truskawkami, były pysznym i kolorowym obiadem.

Z pełnymi brzuchami i uśmiechami na twarzy uczniowie zakończyli środowe zajęcia.