Day: 10 maja 2023

„Ważne wydarzenie w życiu ucznia”

W dniach 9-10 maja 2023 r. uczniowie klas trzecich z naszej szkoły przystąpili do Testu Umiejętności Trzecioklasisty z języka polskiego i matematyki w celu określenia stopnia opanowania przez uczniów kluczowych umiejętności w zakresie edukacji polonistycznej i edukacji matematycznej na koniec I etapu edukacyjnego.
   Jak widać na zdjęciach uczniowie z uśmiechami i zapałem przystąpili do egzaminów !
Życzymy im samych sukcesów i powodzenia.

Robotyka i eksperymenty

We wtorek 9 maja uczniowie klasy 4c oraz 6b wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez firmę TechForKids. Klasa 4 samodzielnie zbudowała roboty z klocków LEGO, a następnie używając własnej wyobraźni wyposażyła te roboty w magiczną broń. Zwieńczeniem pracy uczniów były walki skonstruowanych przez uczniów robotów. Klasa 6, poprzez super zabawę, wykonała magiczne eksperymenty chemiczne.