Day: 8 czerwca 2024

Dzień Pustej Klasy

Wczoraj uczniowie z klasy 2a i 3a wybrali się na wyjątkową przygodę w ramach projektu „Dzień Pustej Klasy”. Odwiedzili Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Bolkowie, gdzie czekało na nich wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Obserwowali chmury i przyrodę za pomocą lup, ucząc się w praktyczny sposób o naturze.

Zajęcia z wychowania fizycznego na świeżym powietrzu w pięknym otoczeniu przyrody sprawiły im wiele radości. Dodatkowo robili krótkotrwałe tatuaże z cieni roślin, co dostarczyło mnóstwo zabawy i pozwoliło na twórcze wykorzystanie elementów natury.

Dzień zakończył się wspólnym ogniskiem, które pozwoliło wszystkim zrelaksować się i cieszyć chwilą. Kontakt z naturą jest bezcenny dla każdego z nas – witamina N dla wszystkich!

Serdeczne podziękowania kierujemy dla pracowników Centrum Kulturalno-Bibliotecznego Gminy Bolków za umożliwienie nam przeprowadzenia tego wyjątkowego dnia.

#dzieńpustejklasy

Wycieczka klasy 7c

Dnia 07.06.2024 klasa 7c udała się na wycieczkę do parku rozrywki Energylandia w Zatorze gdzie zaznali ogromnej dawki adrenaliny i dobrej zabawy. Największym zainteresowaniem cieszyła się strefa atrakcji ekstremalnych. Taka forma spędzania wolnego czasu dostarczyła młodzieży dużo radości, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.

(TY)DZIEŃ DZIECKA

W ostatni dzień projektu (TY)DZIEŃ DZIECKA uczennice klasy 7b przygotowały tor przeszkód dla młodszych kolegów. Mogliśmy również podziwiać prace wykonane przez naszych uczniów. Były to plakaty „Prawa dziecka”, portrety „Superbohaterów” oraz mini zoo wykonane z plasteliny. Przez cały tydzień bawiliśmy się świetnie. Wszyscy biorący udział w zabawach otrzymali Dyplomy Dla Super Kreatywnego Dziecka.