Eko-logicznie i ekonomicznie, czyli nasze klasy w PKO Banku Polskim!
Czy wiecie, że bycie „eko” to nie tylko dbanie o planetę, ale też o własną kieszeń? Klasy 2a i 3 c z naszej szkoły miały okazję wziąć udział w wyjątkowych zajęciach zorganizowanych przez panie wychowawczynie w ramach programu Szkolnych Kas Oszczędności ( SKO) PKO Banku Polskiego. Tematem przewodnim były zachowania ekologiczne, które idą w parze…
Dowiedz się więcej











