Wycieczka do Wrocławia
W piątek 24 kwietnia 2026 roku uczniowie klas 3a i 3b, wraz z opiekunkami, udali się na całodniową wycieczkę do stolicy naszego województwa – do Wrocławia. W drodze do pierwszej atrakcji witały nas wrocławskie krasnale. Mogliśmy przekonać się, że poruszanie się w wielkim mieście wymaga od przechodniów dużej uwagi i ostrożności. Pierwszą część naszej wycieczki…
Dowiedz się więcej











