Ekologiczna misja terenowa
W ramach Edukacji Ekologicznej oraz działalności Szkolnej Kasy Oszczędności (SKO), uczniowie klas 2a i 3c wybrali się na wyjątkowe zajęcia terenowe do Parku Miejskiego w Bolkowie. Naszym celem było nie tylko dbanie o lokalne środowisko, ale także nauka poprzez praktykę. Wyposażeni w rękawice i worki, uczniowie ruszyli do akcji sprzątania parku. Zebraliśmy zalegające odpady i…
Dowiedz się więcej











