Akcje Koła Wolontariatu

Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu rozpoczęli kolejną edycję akcji „Paka dla zwierzaka”. Zbierają: karmę suchą i mokrą, smakołyki, zabawki dla zwierząt, środki czystości, ręczniki i koce. Akcja trwa cały rok szkolny 2021/2022.

Produkty prosimy przekazywać do opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu – p. Edyty Madurskiej i p. Marty Konopki.

Fundacja Dzieci Afryki ogłasza ogólnopolską akcję „Podręczniki za grosiki – solidarność szkolna nie ma granic”, która pomoże zagwarantować odpowiednią liczbę podręczników oraz pomoce dydaktyczne. Wystarczy, że każda chętna klasa ufunduje jeden podręcznik (można również więcej), otwierając szansę na korzystanie z niego jednemu uczniowi w Afryce!
Średni koszt zakupu jednego podręcznika wynosi 25 zł.
Zebrane w klasie pieniążki przynoście do opiekunów Szkolnego Koła Wolontariatu – p. Edyty Madurskiej oraz p. Marty Konopki
(akcja trwa do końca maja).

Liczymy na WASZE WIELKIE SERCA!!!

Więcej na stronie Wolontariatu .