Biblioteczne inicjatywy docenione

IMG_20210428_095816 IMG_20210428_095718    Nasza szkoła trafiła na mapę bibliotecznych inicjatyw portalu biblioteka.pl, a publikacja na jej temat znalazła się w kwietniowym numerze czasopisma „Biblioteka w szkole”.  Wszystko za sprawą gry planszowej „Książkobranie” opracowanej przez bibliotekarkę Justynę Graszkiewicz.

Biblioteka Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie

„Świetna gra przygotowana z myślą o wszystkich chętnych na biblioteczne książkobranie przez Justynę Graszkiewicz. Gra polega na poruszaniu się zgodnie z liczbą oczek wyrzuconych na kostce. Należy uzbierać jak najwięcej książek do swojej biblioteki, ale oprócz bonusów na uczestników czyhają przykre niespodzianki. Można stracić nie tylko kolejkę, ale i uzbierane publikacje. Emocji nie zabraknie. Każdy chętny może spróbować swoich sił w grze, odwiedzając profil biblioteki”.