Ekologiczne recytowanie

20191126_16213626 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „EKOLOGICZNY ŚWIAT”, przygotowany i przeprowadzony przez Panią Beatę Szydłowską, Krystynę Janas i Marlenę Sobczyk.

Celem tegorocznego konkursu było propagowanie ochrony środowiska wśród uczniów, upowszechnianie kultury języka polskiego, rozbudzanie zainteresowania poezją współczesną oraz rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci.

W konkursie wzięło udział 27 uczniów z edukacji wczesnoszkolnej, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca w eliminacjach klasowych.

Laureatami zostali:

• w kategorii klas pierwszych:

I miejsce – Lena Nowakowicz, kl. 1a – 80 pkt.

II miejsce – Julia Dec, kl. 1c – 70 pkt.

III miejsce – Milena Nazarko,kl. 1b – 69 pkt.

• w kategorii klas drugich:

I miejsce – Gabriela Drzyzga, kl.2a – 78 pkt.

II miejsce – Wiktoria Woźniak, kl. 2b – 74 pkt.

III miejsce – Fabian Kubacki, kl.2b – 72 pkt.

• w kategorii klas trzecich:

I miejsce – Julia Kowalska, kl.3b – 79 pkt.

II miejsce – Maja Górska, kl. 3c – 78 pkt.

III miejsce – Katarzyna Tyrpak-Argyelan, kl.3b – 77 pkt.

20191126_161921 Wszyscy laureaci i uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe o ekologii, kolorowanki i drobne upominki od sponsorów.

Sponsorom dziękujemy, a LAUREATOM GRATULUJEMY!!!

Beata Szydłowska