Ferie zimowe czas zacząć !

Nasi uczniowie podczas pierwszego dnia ferii uczestniczyli w warsztatach gipsowych i krawieckich. W trakcie zajęć dowiedzieli się jak wykonywać gipsowe odlewy i co jest do nich potrzebne. Sami mogli zalać foremki silikonowe gipsem, a po ich wyschnięciu wyjąć je i ozdobić według własnego pomysłu.

Następna część warsztatów odbyła się w Laboratorium Przyszłości, gdzie każdy uczestnik zajęć przygotował swój własny wykrój, który zszył przy pomocy maszyny. Powstały między innymi serduszka, sakiewki, woreczki na skarby, etui i misie. Dzieci miały również okazję zrobić swoje własne bransoletki.

Z wykonanych prac jesteśmy bardzo dumni, wszyscy świetnie się spisali. Czas minął nam bardzo przyjemnie i kreatywnie.