I miejsce w Polsce

zdjecie Geo PlanetaUczennica naszej szkoły, Klaudia Hawryliszyn z klasy 7a zajęła pierwsze miejsce w Polsce w konkursie geograficznym GEO-PLANETA w kategorii wiekowej gimnazjalista. Tym samym otrzymała tytuł Laureata Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO-PLANETA. Zadaniem konkursowym było napisanie pracy na temat „Rzeki i jeziora Polski”.

W konkursie wzięło udział jedenastu uczniów z naszej szkoły a prace trojga z nich zostały dodatkowo nagrodzone przez jury. Wynik bardzo dobry otrzymał Jakub Szywała z kl.2c gimnazjum, a Weronika Belniak z klasy 7a SP i Szymon Fica z klasy 2c G otrzymali wyróżnienia. Konkurs organizowany jest przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwerystetu Warszawskiego.

Szkolny organizator konkursu: E. Hamberger