INWESTUJĘ W ZDROWIE BEZ UŻYWEK

W ramach Kampanii Społecznej Zachowaj Trzeźwy Umysł przy współpracy z p. Robertem Ostasiewiczem 11.05.2023 r. zorganizowaliśmy w naszej szkole spotkanie z terapeutą d/s. uzależnień p. Bernardem Dawickim dla klas 4-8 podczas którego poruszane były tematy dotyczące odpowiedzialności młodych ludzi oraz ponoszenia konsekwencji podejmowanych decyzji.

W dniu12. 05.2023 r. uczniowie klas 4 – 8 uczestniczyli w konkursie plastycznym „Wybieram marzenia nie uzależnienia”.

22.05.2023 uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami uczestniczyli w prezentacji przygotowanych przez siebie prac zespołowych promujących zdrowy styl życia bez używek.

Komisja konkursowa wyłoniła najciekawsze prace w następujących kategoriach:

klasy 1- 3: I miejsce klasa 3b, II miejsce klasa 2b oraz III miejsce klasa 1a.

klasy 4-8 prace indywidualne: I miejsce Lena Wrzeszcz- klasa 5b, II miejsce Lena Deja -klasa 6c, III miejsce Julia Zaucha- klasa 4b oraz wyróżnienia- Lena Bilska klasa 4c.

klasy 4-8 prace grupowe:

I miejsce- Łukasińska Maja, Doszczeczko Izabela, Julia Szymańska klasa 6a

II miejsce-Napiórkowska Pola, Kucab Maja, Racek Gabriela, Ignacy Kuźma klasa 8d

III miejsce- Szreter Dawid, Gaweł Bartosz klasa 8b oraz Kasprzyk Julia, Pietrzyk Lena klasa 4b

wyróżnienia: Bilska Aleksandra, Staniszewska Julia, Zawadzka Wiktoria klasa 6c, Wojnar Maja, Anatola Adamczyk klasa 8c.

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez p. Roberta Ostasiewicza:  w kat. klas 1-3  głośnik boombox, a w kat. klas 4-8 wyjazd na krytą pływalnie do Szczawna Zdroju oraz przez Radę rodziców: bon w wysokości 300 zł  dla kl. 2b,  bon w wysokości 200 zł dla kl. 1a.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i organizatorom kampanii oraz gratulujemy wszystkim uczestnikom. Prace można podziwiać na holu głównym szkoły a także podczas festynu z okazji Dnia Rodziny na Zamku w Bolkowie w dn.04.06.2023 r.