Karnawał w szkole

DSC07789  W piątkowe popołudnie (22 lutego) w bolkowskiej szkole podstawowej odbyła się zabawa karnawałowa. Impreza była przeznaczona dla dzieci z naszej gminy, a jej patronem był Burmistrz Bolkowa, Grzegorz Kucab.

Na uczestników balu czekało mnóstwo atrakcji: malowanie twarzy, wykonywanie masek karnawałowych, bransoletek z koralików czy figurek z balonów. Dużą popularnością cieszyły się dwie dmuchane zjeżdżalnie oraz maszyna do własnoręcznego wykonywania lizaków. Odbyła się także loteria fantowa, w której pod każdym losem kryła się jakaś nagroda. Dodatkowo, zakupiony raz los brał udział w losowaniu głównym, które przeprowadził burmistrz wraz ze swoim zastępcą. W trakcie zabawy można było się posilić przy stoiskach z goframi, ciastem, popcornem, watą cukrową i bigosem. Dochód z balu zostanie przeznaczony na organizację imprez dla dzieci.