Karnawał w szkole

Dnia 28 stycznia w Naszym Oddziale nauczycielki grup przygotowały zabawę karnawałową, która odbyła się w doborowym towarzystwie IMG_5160cudownych przedszkolaków. Nie zabrakło w tym dniu wspaniałych bajkowych postaci.

Wykorzystując ostatnie dni nauki szkolnej przed feriami,  w Domu Kultury w Bolkowie zorganizowany został  bal karnawałowy.
                        bal 1-3
 Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci klas I – III. Tego dnia sala widowiskowa zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy stroju, które posłużyły do przebrania. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan DJ.