Klasowy Dzień Rodziny

W piątek, 14 maja 2024 roku, w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny uczniów z klasy 2a i 3a. Na początku rodzice dzieci wcielili się w role bohaterów popularnej bajki „Rzepka” autorstwa Juliana Tuwima. Scenariusz przedstawienia wiernie oddawał fabułę utworu, opowiadającego o wspólnym wysiłku wielu postaci, aby wyrwać ogromną rzepkę. Dzieci były zachwycone, oglądając zabawne przedstawienie z uśmiechem i podekscytowaniem.

Później rodzice wzięli udział w „Familiadzie”, popularnej grze prowadzonej przez „Karola Strasburgera”. Prowadzący tradycyjnie rozbawił publiczność swoimi żartami. Kolejnym punktem programu było wspólne wyklaskiwanie piosenek przez rodziców i dzieci. Następnie uczniowie czytali teksty o swoich mamach, a mamy miały za zadanie wstać, jeśli rozpoznały informacje o sobie. Wiele mam dowiedziało się nowych, interesujących rzeczy o sobie.

Na zakończenie wyświetlono film familijny. Dziękujemy wszystkim za obecność i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!