Lekcja fizyki prowadzona przez uczennice 7 a
Dziś uczennice Julia Kulig i Nikola Słaby poprowadziły lekcję fizyki dla swoich kolegów i koleżanek z klasy, wspólnie z nauczycielem. Tematem były Prawo Pascala i jego praktyczne zastosowania.
Uczennice przygotowały prezentację multimedialną, a także przeprowadziły eksperyment z balonem i wodą, pokazując, jak ciśnienie w cieczy rozchodzi się we wszystkich kierunkach.
Gratulujemy Julii i Nikoli za zaangażowanie i świetne przygotowanie lekcji!














