Mecz Plus Ligi

IMG_20170929_174251W piątek 29 września uczniowie, którzy w roku szkolnym 2016-2017 reprezentowali naszą szkołę w zawodach sportowych na różnych szczeblach i osiągnęli wysokie wyniki, pojechali na mecz siatkówki PLUS Ligi do Lubina. Grupa uczniów pod opieką pana Roberta Żołyńskiego obejrzała mecz pomiędzy drużynami Cuprum Lubin i MKS Będzin zakończony zwycięstwem Cuprum 3:0.

Uczestnicy: Stępień Marcel, Stępień Marcelina, Wasilewska Lena, Żołądkiewicz Kinga, Tarnowski Igor, Żołyński Paweł, Bieliz Tomasz, Dziedzic Michał, Kasprzyk Kacper, Maziarz Maja, Bomba Wiktoria, Szemberska Jagoda, Waligóra Lena, Paliński Mariusz, Wybraniec Kordian, Ajzenbau Anastazja, Sebzda Oliwia, Hawryliszyn Klaudia, Łokaj Wiktoria, Bednarska Zuzanna, Sabat Wiktoria, Wąsik Zuzanna, Maziarz Michał, Gancarz Alan, Kazimierczak Aneta, Bankowska Karolina, Brymerski Hubert, Tęcza Patryk, Sienkiewicz Sebastian.