Nakręć sobie legendę

pobrane  W ramach innowacji „Witamy w Bolkowie” zapraszamy uczniów klas VII i VIII do udziału w konkursie filmowym „Nakręć sobie legendę”. Waszym zadaniem będzie przygotowanie krótkiej (do 5 minut) filmowej wersji wybranej legendy, związanej z miastem lub gminą Bolków oraz skuteczne dostarczenie filmiku (link do serwisu youtube, pendrive, e-mail – projektyspbolkow@gmail.com) do 10 czerwca 2021 r. do p. Rink. Prace można wykonywać dowolną techniką, indywidualnie lub grupowo (grupa maksymalnie pięcioosobowa). Na twórców najciekawszych filmów czekają dyplomy oraz nagrody książkowe.
Szczegółowy regulamin konkursu otrzymają uczniowie, którzy zgłoszą chęć udziału (wiadomość wysłana za pośrednictwem dziennika elektronicznego do p. Rink) do 10 maja 2021 r.