„Niepodległa w obiektywie”-wyniki

   W październiku w naszej szkole, w ramach obchodów Narodowego Dnia Niepodległości, zorganizowany został konkurs fotograficzny pt. „Niepodległa w obiektywie”, adresowany do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Bolków. Zadaniem uczestników było wykonanie na terenie Gminy Bolków fotografii niepodległościowej w jesiennej scenerii (symbole narodowe, barwy narodowe, zabytki, pomniki przyrody w jesiennym krajobrazie). Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była Natalia Palczak, a swój patronat nad konkursem objął Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab.
Miło nam poinformować, że uczestnicy biorących udział w konkursie poradzili sobie z tematem fenomenalnie i pokazali swoje niebywale dobre oko. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, młodzi patrioci przesłali aż 49 pięknych prac. Komisja konkursowa w składzie: Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, Joanna Niemiec – Klimek, Justyna Pruszyńska, Dorota Menkarska, Marek Sikorski miała bardzo trudne zadanie i po burzliwej naradzie wyłoniła laureatów. Oto oni:
I miejsce: Emilia Dżugała, reprezentująca Szkołę Podstawową w Sadach Górnych,
II miejsce: Lena Zieleniewicz ze Szkoły Podstawowej w Bolkowie,
III miejsce: Michał Buczyński – Szkoła Podstawowa w Lipie oraz Martyna Bielec – Szkoła Podstawowa w Bolkowie.
Każde zdjęcie miało w sobie coś pięknego i oryginalnego, dlatego też gratulujemy wszystkim uczestnikom! Nasza gmina obfituje w wiele magicznych miejsc, które warto uwieczniać na fotografiach. Zapraszamy do obejrzenia konkursowych zdjęć.