NOC PEŁNA WRÓŻB I MAGII

Koniec listopada to co roku okres wróżb i zabaw. Klasa 3 b postanowiła połączyć tradycje katarzynek i andrzejek podczas nocy w szkole.
Skorzystaliśmy z gościnności oddziałów przedszkolnych i zorganizowaliśmy „piżama party”. Były tańce, zabawy na dywanie interaktywnym i wróżby oraz poczęstunek.

Wielkim wyzwaniem była szkolenie na STA, czyli Szalenie Tajnego Agenta. Podzieleni na dwie grupy poszukiwaliśmy zadań według wskazówek i krok po kroku rozwiązywaliśmy zagadki detektywistyczne. Mimo kilku pomyłek, wszyscy zostali przyjęci do Agencji Detektywistycznej.

Na koniec dnia, zaopatrzeni we fluorescencyjne gadżety agenta, oglądaliśmy film „Mali agenci 2”.
Posileni i zmęczeni zasnęliśmy, choć niektórych rozmowy trwały do późna. Wspólna noc w szkole skończyła się po wspólnym śniadaniu w sobotę.
To nasze kolejne wspólne chwile, które pozostaną w naszej pamięci na długo.