Podwójne zakończenie

DSC08171 Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego było szczególne. Żegnaliśmy bowiem dwa roczniki uczniów: kończących ósmą klasę szkoły podstawowej oraz ostatnich absolwentów gimnazjum.

Tradycyjnie apel składał się z części oficjalnej i artystycznej. Wręczono uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz podziękowania ich rodzicom. Odznaczono prymusów wśród klas 4-III. Najlepsi w nauce i sporcie otrzymali Nagrody Dyrektora i Stypendia Burmistrza. Podziękowania i gratulacje dostali również ci, którzy działali na rzecz szkoły i dobra jej społeczności.

W krótkim przedstawieniu uczniowie z przymrużeniem oka wytknęli nauczycielom ich błędy, wstawiając im naganę. Następnie mogliśmy podziwiać zdolności wokalne dwóch uczennic z klasy III gimnazjum. Na koniec absolwenci zaprezentowali się w pięknym polonezie.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz naszym absolwentom życzymy cudownych wakacji!

Polonez

Przedstawienie