Ptaki radością w pandemii

W ramach projektu „Działaj lokalnie” Towarzystwo Miłośników Bolkowa zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Ptaki naszą radością w pandemii”, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Celem konkursu było zachęcenie dzieci i młodzieży do obserwacji i poznania trybu życia różnych gatunków ptaków, zwłaszcza tych, które występują na terenie Gminy Bolków.

24 września 2021r. w Domu Kultury odbyło się wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych dla laureatów konkursu.

W kategorii wiekowej do lat 8 zwyciężyła Natalia Cieśla z kl. 2b.

W grupie 9-latków I miejsce zajęła Vanessa Bieła kl.3a, II – Karolina Świderska kl. 3a, III – Małgorzata Chwedczuk kl.3a. Zostały również przyznane wyróżnienia dla Leny Zieleniewicz, Nikodema Pileckiego i Leny Nowakowicz ucz. klasy 3a.

W grupie od 9 do 13 lat I miejsce zajęła Sara Śliwa kl. 5c, II – Ilaria D’Onofrio kl.7d, a III – Filip Biegański kl. 4b.

Po wręczeniu nagród uczniowie kl.3a wraz z panią Aleksandrą Wójciak obejrzeli wystawę prac pokonkursowych oraz galerię prac plastycznych wykonanych przez miejscowych artystów.