Sprzątamy dla Polski

W piątek nasza placówka przyłączyła się do V ogólnopolskiej edycji akcji #SprzątamyDlaPolski pod honorowym patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Edukacji i Nauki. Wydarzenie to polega na sprzątaniu zanieczyszczonych na skutek działalności człowieka terenów zielonych w naszej okolicy. Jak sama nazwa wskazuje, troska o środowisko wynika ze współczesnej postawy patriotyzmu oraz odpowiedzialności. Uczniowie klas 4c, 6b oraz przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Bolkowie, wyposażeni w worki na śmieci oraz rękawice jednorazowe podjęli działanie. Dzięki sprawnej pracy wszystkich uczniów udało się zebrać sporo worków ze śmieciami, które trafiły w przeznaczone do tego miejsce.
#SprzątamyDlaPolski