Świąteczna zbiórka żywności

received_559049014673261

Każdego roku  w okresie Bożego Narodzenia Banki Żywności organizują zbiórki żywności. Ich celem jest zapewnienie godnych, radosnych świąt wszystkim osobom potrzebującym. W tym roku, w dniach 29-30 listopada, do dzielenia się żywnością z potrzebującymi zachęcało w całej Polsce około 40 000 wolontariuszy.

29 listopada 2019 r. wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką p.Marty Konopki i p.Edyty Madurskiej wzięli udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności. Akcja została przeprowadzona w markecie „Biedronka” w Bolkowie.

received_2374111976023977  Nasi wolontariusze w składzie: Hubert Zakrzewski, Filip Klimek, Sebastian Powroźnik, Paulina Kałużna, Kinga Pietrzak, Dominika Pietrzak, Nela Gontarz, Anatola Adamczyk, Danuta Drozd, Milena Mazur, Marcelina Stępień, Aleksandra Kopeć, Izabela Kucharska, Emilia Łącka, Lena Wasilewska, Zuzanna Wąsik, Oliwia Jurek, Weronika Enkisz, Sylwia Kowacz, Oliwia Mielcarek, Paulina Kubacka zebrali 365 kg żywności.

W imieniu wolontariuszy, opiekunek, a przede wszystkim potrzebujących dzieci bardzo dziękujemy  darczyńcom za okazaną hojność.