Wycieczka do Wałbrzycha

Klasa 1 a w środę 14 grudnia wybrała się na wycieczkę do Wałbrzycha.

Pierwszym punktem atrakcji było kino Cinema City, gdzie uczniowie obejrzeli projekcję filmu animowanego pt. „Wielki, zielony krokodyl domowy”. Bilety do kina zostały zasponsorowane przez Burmistrza Miasta Bolkowa, za co serdecznie dziękujemy. Następnie uczniowie aktywnie spędzili czas w parku trampolin Jump Planet. Pobyt w parku dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń, a także uświadomił im, że skoki na trampolinie to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonałe ćwiczenia dla mięśni.

Wycieczka wzbogaciła uczniów o nowe i ciekawe doświadczenia oraz wywołała wiele pozytywnych emocji. Dzieci kształtowały nawyki kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz w środkach transportu.