Wycieczka do Wałbrzycha

21 stycznia uczniowie klasy II „b” wraz z wychowawczynią panią Iwoną Kwiatkowską oraz uczniowie klasy I „c” wraz z wychowawczynią panią Natalią Kasprzyk wybrali się na autokarową wycieczkę do Wałbrzycha. Punktem początkowym wyprawy był „Explora park”- park nauki i techniki.  Tam brali udział w zajęciach poświęconych „Lustrzanym odbiciom”, rozwijając swoje umiejętności matematyczne. Mieli okazję korzystać z eksponatów parku, doświadczać i eksperymentować, poszerzając swoją wiedzę i rozwiązując zadania w praktyce. Po przerwie śniadaniowej potrzebna była dawka ruchu. Kolejnym punktem wycieczki był zatem park trampolin. Pod czujnym okiem trenerów uczniowie brali udział w zajęciach sportowych, grach i zabawach, rozwijając swoją koordynację i ogólną sprawność. Po dużej dawce ruchu i uwolnionych endorfinach, szczęśliwi i zmęczeni wrócili do domu.