Wycieczka do ZOO
W dniu 27 maja 2026 roku klasa 2d wybrała się do wrocławskiego ZOO. Wycieczka była pełna niezapomnianych wrażeń! Dzieci miały okazję zobaczyć wiele egzotycznych zwierząt oraz odwiedziły słynne Afrykarium, które zrobiło na nich ogromne wrażenie! Mieli również okazję porozmawiać i zadać pytania opiekunom zwierząt, dowiadując się tym samym o ich zawodzie, jak również o kwestii opieki nad zwierzętami. Był czas na zdjęcia, lody i odpoczynek. Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci!






















