Wycieczka klasy 6b i 7a

7 maja 2024 roku klasy 6b i 7a z wychowawczyniami i panią pedagog Marzeną pojechały na wycieczkę. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Time Gates – podziemi Karkonoszy. Tutaj uczniowie mogli przenieść się w przeszłość, przekroczyć Bramy Czasu  i  poznać niesamowite historie związane z dziejami regionu. Następnie wzięli udział w niezwykle fascynującym spotkaniu z Szalonym Naukowcem, podczas którego poznali na własnej skórze działanie ciekłego azotu i  wodoru. Wraz z prowadzącym uczniowie mogli uczestniczyć w niesamowitych eksperymentach.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w „Pochylni”  – Hali Wspinaczkowej w Jeżowie Sudeckim. Pod okiem instruktorów każdy  mógł spróbować swoich sił w zdobywaniu ścianek o różnym stopniu trudności.

Wycieczka była udana i z pewnością zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników.