ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24

Dziś na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej w Bolkowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się od poloneza, który wykonali ósmoklasiści, nadając wydarzeniu wyjątkowy charakter. Po tańcu przyszedł czas na przemowę Pani Dyrektor Doroty Menkarskiej, która serdecznie powitała Szanownych Gości. Podczas tej wyjątkowej ceremonii głos zabrał Pan Burmistrz Bolkowa, Mirosław Pustuła. W trakcie apelu uczniowie z klasy ósmej pod opieką Pani Marzeny Glinki udali się na cmentarz, gdzie złożyli wieniec na grobie śp. Pana Dyrektora Sławomira Kałużnego. Następnie przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Burmistrz Bolkowa, Pan Mirosław Pustuła, uhonorował nagrodą ucznia Kacpra Garbosia za wzorową postawę społeczną. Rada Rodziców szczególnie wyróżniła tych uczniów, którzy z dumą reprezentowali naszą szkołę w różnych konkursach i zawodach. Wyjątkową nagrodę Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego z inicjatywy Pana Pawła Baczmańskiego otrzymała Zofia Adamczyk, która uzyskała najwyższą średnią w szkole. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne, a dyrekcja przyznała podziękowania rodzicom oraz instytucją wspierającym szkołę. Na zakończenie, wychowawczyni Pani Agnieszka Szopa podziękowała swoim uczniom za wszystkie lata wspólnej nauki. Uczniowie klas trzecich i klasy ósmej zatańczyli wspólnie Belgijkę.

Z okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim bezpiecznych podróży, pełnych niezapomnianych przygód oraz wspaniałego odpoczynku! Niech ten czas będzie pełen radości, zdrowia i pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych.