Zbiórka dla ucznia zakończona sukcesem

Od marca 2021 r. trwała akcja zbiórki pieniędzy dla ucznia naszej szkoły Pawła Kołpaka. Organizatorami zbiórki był p. Krzysztof Piwowarski i p. Agnieszka Karpowicz. Dzięki ludziom dobrego serca udało się zgromadzić kwotę 23 656, którą przeznaczono na zakup specjalistycznego roweru ułatwiającego poruszanie się. Dodatkowo pan Krzysztof zorganizował zawody wirtualne „Bieg dla Pawełka”, gdzie udało się zebrać kwotę 2 380 zł na zabiegi rehabilitacyjne.
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i osobom zaangażowanym za pomoc, w szczególności p. Wioletcie Chylińskiej i p. Ewie Kulczyńskiej za zorganizowanie licytacji, podczas których udało się zebrać znaczną sumę pieniędzy oraz p. Krzysztofowi Andrzejewskiemu za zorganizowanie miejsca na przechowywanie sprzętu.
Paweł jest bardzo szczęśliwy, że spełniło się jego marzenie. Wypatrujcie „czerwonej strzały” na okolicznych trasach.

Szkolny koordynator akcji

Agnieszka Karpowicz