Zmagania zDolnych Ślązaków

W październiku 2022 roku, po raz kolejny w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień, w naszej placówce odbył się konkurs zDolny Ślązak  z przedmiotów: język polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka, język angielski, język niemiecki. Szkolna Komisja Konkursowa łącznie sprawdziła 207 prac uczniowskich.

Do etapu powiatowego, który odbył się w Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Jaworze zakwalifikowało się 19 uczniów:
•chemia: Brymerska Kalina,
•język polski: Cerajewski Szymon,Flak Gabriel, Hurynowicz Filip,Kuźma Ignacy, Maziarz Malwina,
•matematyka: Cerajewski Szymon,
•biologia: Cerajewski Szymon,
•fizyka: Cerajewski Szymon, Kuźma Ignacy,Zając Wiktor,
•język niemiecki: Miller Natalie, Tyrpak- Argyelan Katarzyna,
•geografia: Pałasz Filip,
•język angielski: Pałasz Filip.

Po zmaganiach powiatowych do finału dostał się uczeń klasy 8 b Filip Pałasz. Gratulujemy bardzo dobrego wyniku i życzymy sukcesu w etapie wojewódzkim.