Wycieczka przedszkolaków do Morawy

Jak co roku, 1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia wszystkie przedszkolaki  pojechały na wycieczkę autokarową do Morawy.

Dzieci  poznały bardzo efektowną technikę zdobienia przedmiotów, która pozwala wykorzystać gotowe wzory, czyli serwetki lub specjalne papiery do decoupagu. Wykazały się dużym zainteresowaniem oraz kreatywnością, zdobiąc płytki motywami wycinanymi z serwetek. Wszyscy bardzo sumiennie pracowali, by stworzyć wymarzoną ozdobę.

Kolejną atrakcją tego dnia dla dzieci była  przejażdżka na kucyku. Obcowanie z kucykiem dało dzieciom wiele radości. Była to dla wszystkich świetna zabawa!

Po aktywnie spędzonym czasie oraz po wrażeniach jeździeckich przyszła pora na pieczenie kiełbasek .

Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i  niezapomnianych wrażeń.

Wszystkim dzieciom życzymy dużo uśmiechu i aby ich dzieciństwo było najwspanialsze.