Bezpieczny dom – szczęśliwa rodzina

W ramach projektu „Bezpieczny dom – szczęśliwa rodzina” w naszej szkole odtańczyliśmy „Taniec radości”:

Szkoła Podstawowa w Bolkowie uczestniczy w kampanii społecznej pod nazwą „Bezpieczny dom- szczęśliwa rodzina”. W ramach tej akcji będą przeprowadzane różnego rodzaju przedsięwzięcia.

Jednym z nich jest nagranie spotu reklamowego „Bezpieczny dom – szczęśliwa rodzina”. W nagraniu wzięły udział uczennice klas 8: Anita Kretowicz, Julia Giżak, Julia Suchojad, Paulina Kałużna, Weronika Chęcińska, Julia Andreasik, Julia Sapieło, Nina Ciołko, Iwona Dysiewicz i Anna Rajczewska.

Zapraszamy do śledzenia kampanii (link z logo znajduje się po lewej stronie) oraz na spotkania – już 12.03 Emocjonujący Dzień Kobiet w Galerii Ars Et Historia CKB Bolków, gdzie będzie można podziwiać pierwsze efekty tej współpracy.