TOWARZYSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Zapraszamy serdecznie do udziału w Towarzyskim Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Bolkowa! To wyjątkowa okazja, aby spędzić aktywnie czas z najbliższymi oraz wesprzeć organizację Dnia Dziecka.

Kiedy: [18.05.2024 godz. 10:00]

Gdzie: [Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego- hala sportowa segment A]

Wpisowe: 140 zł od drużyny (proszę wpłacać na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Bolkowie nr konta: 57 8647 1059 0411 4332 9004 0002)

W turnieju mogą wziąć udział drużyny amatorskie, szkolne, zakładowe, rodzinne oraz osiedlowe.

Nie zabraknie również pysznego bigosu, smacznego ciasta i strefy kibica.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na organizację Dnia Dziecka. Dołączcie do naszej wspólnej akcji, bawcie się świetnie i wspierajcie szlachetny cel!

Regulamin „Turnieju drużyn amatorskich w piłce siatkowej o Puchar Burmistrza Bolkowa”