Nasza Szkoła przystąpiła do programu Laboratoria Przyszłości.

Dzięki otrzymanemu wsparciu, wszyscy uczniowie będą mogli korzystać z nowoczesnych narzędzi i technologii wspierających edukację. Nasza placówka wnioskowała o kwotę 141 899, 45zł.
Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

W ramach projektu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole stworzyliśmy nowe pracownie tematyczne:

• Pracownia robótek ręcznych
  • Pracownia kulinarna
  • Pracownia techniczna

Zakupiony sprzęt jest od września wykorzystywany na zajęciach lekcyjnych, pozalekcyjnych, zajęciach świetlicowych, a także podczas organizacji uroczystości szkolnych.
Zajęcia realizowane w ramach programu Laboratoria Przyszłości