Day: 23 kwietnia 2024

Warsztaty z okazji Dnia Ziemi

Dziś uczniowie z klasy II A oraz III A odwiedzili Centrum Kulturalno-Biblioteczne Gminy Bolków, gdzie obejrzeli film o zmieniających się porach roku w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Karkonoszy. Następnie wzięli udział w warsztatach, podczas których poznali zasady recyklingu i wykonali własnoręcznie doniczki z materiałów wtórnych, aby posadzić w nich różne kwiaty. To było niezwykłe doświadczenie, które połączyło naukę z praktyką i zachęciło uczniów do troski o środowisko naturalne. Dziękujemy za inspirujące zajęcia!

TYDZIEŃ MATEMATYKI

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Z dumą dzielimy się z Wami rezultatami naszego niedawnego Tygodnia Matematyki, który został zorganizowany po raz kolejny przez nauczycieli matematyki naszej szkoły. Przez kilka dni odkrywaliśmy fascynujący świat matematyki w sposób niezwykle interaktywny i angażujący, co przyniosło wiele radości i satysfakcji uczniom. Podczas niego uczniowie układali łamigłówki, rozwiązywali zadania logiczne, Sudoku, mosty matematyczne,  matematyczne zagadki, uzupełniali kwadraty magiczne, budowali kopułę geodezyjną oraz brali udział w konkursie Mistrz Szybkiego Liczenia. Rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim było to dla nas wspaniałe doświadczenie i okazja do nauki poprzez zabawę.

Jesteśmy dumni z ogromnego zaangażowania wszystkich uczestników w nasz Tydzień Matematyki. Wasza ciekawość i chęć nauki sprawiły, że każdy dzień był pełen entuzjazmu i energii.

Przedstawiamy ogólne  wyniki klas;

I miejsce – kl.6a

II miejsce – kl. 5a

III miejsce – 5b i 7c

Mistrzami Szybkiego Liczenia zostali:

Mistrz klas 4 – Antoni Jarosz

Mistrz klas 5 – Karol Paterkiewicz i Jakub Kmiecik

Mistrz klas 6 – Wiktoria Woźniak

Mistrz klas 7 – Izabela Bryła, Lena Miszała

Mistrz klas 8 – Wiktoria Siwocha

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom za udział i wsparcie podczas naszego Tygodnia Matematyki.