Spotkanie z Mikołajem

received_2271565912950122Wizyta Mikołaja to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od samego rana więc z niecierpliwością wyczekiwały gościa z siwą brodą, spoglądały na drzwi, nasłuchiwały mikołajowego dzwoneczka. W naszym przedszkolu wszystkie grupy pracowicie przygotowały się na to spotkanie. Sala pięknie przystrojona, a przedszkolaki przygotowane z piosenkami dla wyjątkowego gościa. Ze względu na brak śniegu Mikołaj przybył samochodem i przywiózł prezenty dla wszystkich dzieci. W podziękowaniu każda grupa przygotowała dla niego występ. Żegnając się z dziećmi, Mikołaj obiecał, że na pewno wróci za rok. Tego dnia odbyły się również warsztaty z magicznym dywanem.
Starsi uczniowie 6 grudnia obejrzeli wspaniały pokaz Teatru Iluzji Aleksandra Tkacza oraz wzięli udział w mikołajkowej zumbie poprowadzonej przez zarażającego pozytywną energią Konrada Wronę.
To był naprawdę wspaniały dzień, za który dziękujemy Radzie Rodziców oraz Gronu Pedagogicznym.