Day: 8 marca 2024

Studio Carnaval

Dzisiaj w naszej szkole zagościło Studio Carnaval, które przywitało naszych uczniów występami pełnymi magii i sztuki!

Występy Międzynarodowej Grupy Artystycznej wprawiły wszystkich w zachwyt! Dzieci byłypodekscytowane i zafascynowane tym wyjątkowym wydarzeniem, które przyniosło im mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.
Takie wydarzenie na długo pozostanie w pamięci naszej szkolnej społeczności! Dziękujemy Międzynarodowej Grupie Artystycznej za niezwykłe występy, które wzbudziły w naszych uczniach pasję do sztuki i kreatywności!

Rewolucja stylu!

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się prawdziwa rewolucja stylu!

Z okazji Dnia Kobiet, uczniowie i nauczyciele postanowili odejść od konwencji i ubrać się w stylu… Barbie!  Różowe sukienki, lśniące dodatki i błyszczące akcenty królowały w każdym kącie szkoły, sprawiając, że cała przestrzeń rozkwitała kolorami i energią!

To było nie tylko święto kobiecości, ale także manifestacja kreatywności i wyjątkowej atmosfery wspólnoty. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej zabawie i sprawili, że nasza szkoła zamieniła się w krainę magii i inspiracji!

Dzień otwarty

7 marca klasa 8a odwiedziła Zespół Szkół i Placówek im. Wincentego Witosa w Bolkowie w celu zapoznania się z oferowanym kierunkami kształcenia. W ramach dnia otwartego uczniowie klasy 8a zostali oprowadzeni po pracowniach : gastronomicznej, hotelarskiej, energii odnawialnej i poligrafii, gdzie dowiedzieli sie wielu ciekawych rzeczy związanych z tym czego uczniowie szkoły średniej ucza się na zajęciach.