Day: 21 marca 2024

Światowy Dzień Zespołu Downa

Dnia 21 marca, nawiązując do trzeciego chromosomu w 21. parze chromosomów osób z Zespołem Downa, obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Jednakże w naszej szkole, z uwagi na obchody Dnia Talentów, przenosimy świętowanie na 22 marca!

Przyłącz się do naszej inicjatywy:

Załóż różnokolorowe skarpetki nie do pary, symbolizujące różnorodność i unikalność!

Wyraź wsparcie i akceptację dla osób z Zespołem Downa oraz ich rodzin!

Bądźmy przyłapani na noszeniu kolorowych skarpetek!

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

„Rysuję krzyż kropelką krwi.
I z jedną dużą łzą.
Za krzyżem drzwi.
Do nieba drzwi.
Dla mnie otwarte są.”

W poniedziałek i wtorek nasi uczniowie brali udział w REKOLEKCJACH WIELKOPOSTNYCH, prowadzonych przez Redemptorystę Ojca Mirosława Lipowicza.
Podczas tegorocznych rekolekcji przechodziliśmy przez drzwi wiary, prowadzeni hasłem św. Jana Pawła II i św. Faustyny Kowalskiej, odkrywając piękno i siłę ich duchowego dziedzictwa.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w te wyjątkowe dni. Niech rysowane krzyże kropelką krwi przypominają nam o otwartych drzwiach do nieba, które czekają na nasze serca.