Dyrektor szkoły zachęca do szczepień

Dyrektor szkoły zachęca do udziału w szczepieniach przeciw Covid-19 wszystkich uczniów naszej szkoły od 12 roku życia. Rodzice mogą telefonicznie rejestrować dzieci w punkcie szczepień w Bolkowie ul. Niepodległości 10, który jest czynny od godziny 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu 501 471 245. W celu zwiększenia dostępności szczepień dla uczniów naszej szkoły jest możliwość ich organizacji w sobotę przy liczbie chętnych powyżej 30 osób. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, prosimy o przesłanie informacji przez dziennik elektroniczny do Pani Krukowskiej Roksany do dnia 15.06.2021 r. Informujemy również, że w punkcie szczepień jest obecny lekarz pediatra, co zwiększa bezpieczeństwo Państwa dzieci przy podawaniu szczepionki.