JESTEŚMY CZYTELNIKAMI!

W październiku w bibliotece szkolnej odbyło się pasowanie na czytelnika klasy I. Uroczystość ta była zachęceniem najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów klasy pierwszej do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, zapoznali się z zasadami obowiązującymi w bibliotece oraz sposobem wypożyczania książek.

Następnie odbyło się uroczyste ,,PASOWANIE NA CZYTELNIKA”. Pani Ula magiczną księgą pasowała każdego z osobna na czytelnika, po czym każdy z wielką ciekawością wybierał interesującą dla siebie książkę.

Od października  pierwszaki mogą dumnie nosić  miano czytelnika naszej biblioteki szkolnej i samodzielnie wypożyczać książki. Serdecznie zapraszamy!