Konkurs „Wiosna w moim domu”

Świetlica 3-5

zachęca do udziału w konkursie „Wiosna w moim domu”.

Cele konkursu:

– rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci;

– wskazywanie alternatywnych sposobów na spędzanie czasu wolnego;

– prezentowanie twórczości plastycznej dzieci;

– czerpanie radości dzieci z efektów własnych działań twórczych.

Regulamin:

-Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.

-Technika prac dowolna (zdjęcie, rysunek, wyklejanka itp. )

-Temat pracy konkursowej może dotyczyć wszystkiego, co ma związek z wiosną. Może to być np. wiosenna sałatka na Twoim talerzu, bukiet z wiosennych kwiatów na stole, wiosenny ogródek na balkonie, widok z okna, szalone wiosenne myśli w Twojej głowie, wiosenna fryzura lub wiele innych rzeczy, które kojarzą Ci się z „wiosną w domu”.

-Sposób dostarczania prac konkursowych – zrób zdjęcie swojej pracy i wyślij na e-mail edyta.zolynska@o2.pl lub dianamaziarz@op.pl

-Przesłanie pracy na maila jest jednoznaczne z wyrażeniem, przez rodziców lub opiekunów, zgody na udział w konkursie i publikację wizerunku uczestnika na blogu świetlicy lub stronie szkoły.

– Prace należy odsyłać do 15 maja 2020r.

Puść wodze fantazji i pokaż nam, jak TY widzisz wiosnę w domu!!!