Organizacja pracy 21 marca

21 marca w naszej szkole będziemy obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny – tzw. „Dzień Wagarowicza”. Tego dnia zajęcia rozpoczną się o godzinie 8.00 i potrwają do 5 godziny lekcyjnej. W tym czasie uczniowie będą brali udział w różnego rodzaju warsztatach przygotowanych dla nich przez nauczycieli i zaproszonych gości. Zaplanowane są m.in. zajęcia florystyczne, artystyczne – lepienie z gliny, tworzenie ozdób wielkanocnych, decoupage, graffiti, matematyczne origami, szydełkowanie, karaoke, warsztaty kulinarne: owocowe szaszłyki, soki, zdrowe kanapki, kolorowe gofry, pyszne pierogi ruskie, a także ruchowe: hip-hop, zumba, aerobik, ping – pong, zajęcia chemiczne, biologiczne, astronomiczne, neurodydaktyczne, historyczne, poetyckie i wiele innych (plany dla poszczególnych klas zostaną przekazane wychowawcom). Dla klas 8 SP i III GM, po 5 lekcji w hali GM dodatkowo będą zorganizowane zajęcia doradztwa zawodowego z przedstawicielami szkół średnich z Wałbrzycha, Świebodzic, Jawora i Bolkowa. Odwozy uczniów odbędą się według rozkładu pierwszych kursów.