Pasowanie na przedszkolaka

Każdy maluch czeka na dzień, w którym oficjalnie dołączy do grona przedszkolaków. To ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci, bowiem pozwala na utożsamienie się ze środowiskiem, w którym będą spędzać najbliższe kilka lat. Dzieci z najmłodszej grupy Oddziału Przedszkolnego 10 listopada wzięły udział w pasowaniu na przedszkolaka. W tym uroczystym dniu odwiedziła ich Pani Dyrektor, aby życzyć im wspaniałej zabawy i niesamowitych przygód na cały etap edukacji przedszkolnej. Każde dziecko dostało na pamiątkę order przedszkolaka oraz słodką niespodziankę. Po uroczystości czekał na nich pyszny poczęstunek. Cieszymy się, że grono przedszkolaków się powiększyło.

Kochane dzieci, życzymy Wam wielu chwil radości, pięknych wspomnień i uśmiechu każdego dnia. Przedszkole wita Was w rodzinie przedszkolnej, wśród kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że ten dzień pozostanie dla Was jednym z piękniejszych wspomnień z dzieciństwa.