Pożegnanie ósmoklasistów

W piątek 25 czerwca w Szkole Podstawowej w Bolkowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21. Podczas apelu w hali sportowej pożegnaliśmy uczniów kończących edukację w naszej placówce.

Uroczystość rozpoczęła się od poloneza w wykonaniu ósmoklasistów.  Po tańcu przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Burmistrz Grzegorz Kucab uhonorował Absolwenta Roku – uczennicę Izabelę Kucharską. Dyrekcja wyróżniła uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w konkursach oraz przyznała tytuły Ucznia na medal. Następnie głos zabrali wychowawcy: p. Agnieszka Karpowicz (8 a), p. Zbigniew Gawron (8 b) i p. Alicja Suchojad (8 c). Przekazali swoim podopiecznym świadectwa z wyróżnieniem, a ich rodzicom i opiekunom listy gratulacyjne. Podziękowali też uczniom opuszczającym nasze mury za wytężoną pięcioletnią naukę, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Rodzice współpracujący z wychowawcami na rzecz naszej placówki otrzymali tytuł Przyjaciela Szkoły.

Uroczystość zakończyła się krótkim programem artystycznym, podczas którego można było usłyszeć znane nauczycielskie powiedzonka z lekcji.