Ślubowali

slubowanie_29 27 października uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej zostali oficjalnie przyjęci do braci uczniowskiej i pasowani na ucznia przez dyrektora Sławomira Kałużnego.

Zanim pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami szkoły, musieli zdać „egzamin” przed przewodniczącą szkoły Malwiną Garncarczyk. Każda klasa  miała inne zadanie do wykonania. Uczniowie Ia pod opieką p. Moniki Szymańskiej – przypomnieli wszystkim, jak należy dbać o bezpieczeństwo swoje i innych na ulicy i w szkole. Wychowankowie  p. Doroty Janowicz, klasa Ib, przypomnieli zebranym, jakie obowiązki ma uczeń i jak je powinien wypełniać, by sprawiać radość sobie, rodzicom i nauczycielom. Klasa Ic pod czujnym okiem p. Iwony Kwiatkowskiej zaprezentowała część artystyczną o Polsce i naszej miejscowości. Podczas uroczystości zaprezentowała się również grupa sześciolatków z Oddziału Przedszkolnego przy SP. Do ślubowania zaproszono po jednej mamie z każdej klasy, które w imieniu wszystkich rodziców ślubowały wspierać swoje dzieci w trudnej drodze pobierania nauki w naszej szkole.

_DSC6175slubowanie_42

slubowanie_44