Uwaga, konkurs!

UWAGA  KONKURS

Nasza szkoła bierze udział w akcji

„Się gra, się ma ……Playroom z Wyobraźni”

ŚWIETLICA MARZEŃ

Akcja ta daje świetlicom szansę na przemianę jej w wymarzoną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie w zestaw gier planszowych.

Zadaniem Konkursu jest wykonanie przez dzieci, dowolną techniką, pracy plastycznej pt. „ Playroom z wyobraźni”, która będzie przedstawiać wymarzoną salę gier, w którą może się przemienić Twoja świetlica i przesłanie zdjęcia lub skanu pracy (plik max.7MB w formacie JPG, pdf lub png.) na maila szkoły sp@bolkow.pl

Głosowanie.

Należy wyszukać w internecie  akcję „Się gra, się ma…Playroom z Wyobraźni” lub wybrać galerię świetlic i odszukać świetlicę SP Bolków. Następnie każdego dnia oddawać na nią swój głos klikając na przycisk „ głosuj”.  1 głos = 1pkt.

Aby zwiększyć ilość punktów, należy zakupić (nie jest to obowiązkowe) w Biedronce grę planszową firmy Hasbro i zachować paragon, wówczas  1 głos = 100pkt.

Akcja trwa do 22 grudnia 2020 roku.

Zachęcamy do zabawy.

Uruchom wyobraźnię