Zabawa mikołajkowa

W ubiegły piątek 9 grudnia zjednoczyliśmy swe siły i wspólnie bawiliśmy się na mikołajkowym balu w naszej szkole.

Cel był szczytny, zbiórka funduszy na przyszkolną altanę, która posłuży nam do organizowania zajęć edukacyjnych na świeżym powietrzu.  W trakcie zabawy na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: loteria fantowa, bajkowe kino, malowanie twarzy, świąteczne tatuaże, kolorowe warkoczyki, balonowe maskotki, piernikowe warsztaty, miasteczko klocków, kolorowanek do św. Mikołaja, warsztaty świąteczne, dmuchane zjeżdżalnie, zumba z Panem Konradem, taneczny występ Pana Kacpra Dębskiego, kiermasz kart, toreb i obrazków świątecznych. Czas umiliły nam również cudowne występy taneczne wszystkich dzieci z Oddziałów Przedszkolnych przy SP Bolków, wraz z wychowawcami grup, a także występ grupy tanecznej z Przedszkola Samorządowego. Wiele wrażeń przyniosło nam również spotkanie z Mikołajem, możliwość zrobienia zdjęcia i otrzymania prezentu od przyjaciela z Laponii. Nasz apetyt zaspokoiły przepyszne ciasta zrobione przez rodziców naszych uczniów, a także aromatyczny bigos.

Wszystko to było możliwe dzięki pracy wielu osób, za co serdecznie każdemu dziękujemy!